Мова
Мова
Язык
English
cartuser
Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
amazing day
швидкий перегляд
amazing day

Мій чудовий день

Фотокнига см блок, папір, ,

Три "живих фото" вже включено у вартість.
Від 329 грн. за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Книжковий блок

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см блок, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Студійні фотосесії ніколи не зможуть передати всю гаму емоцій малюка: чужі люди, незнайомі приміщення, ще й волоссячко вкладають не так, як зручно.

Щоб зберегти справжні живі емоції ми створили шаблон "Мій чудовий день". Дизайн цього альбому розповідає захоплюючу історію про дитину. Від прокидання і чищення зубок аж до вкладання спатки і казочки наніч.

Речі, дії, місця всі знайомі дитині, вона почуває себе комфортно і "відривається" під час фотографування. Саме цей побут дитя згадуватиме через роки, ці гойдалки в дворі, іграшку з якою так солодко засиналось...

БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
0 з 5 на основі 0 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.