Мова
Мова
Язык
English
cartuser
Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
Grandma
швидкий перегляд
Grandma

Для бабусі

Фотокнига см блок, папір, ,

Три "живих фото" вже включено у вартість.
Від 329 грн. за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Книжковий блок

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см блок, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Що подарувати бабусі на день народження чи ювілей?

Ну звичайно, фотокнигу!

Чому? Бо усі без виключення бабусі люблять своїх онуків, а значить і їх фото теж =) Фотокнига це універсальний подарунок для будь якого віку і він точно сподобається. З парфумами чи посудом можна сильно прогадати, з книгою - ні. І звичайно, унікальність. В жодної іншої бабусі на усій планеті не буде такого ж приємного персонального презента,як у вашої.

Шаблон фотокниги "Для бабусі" створено, щоб максимально вдало допомогти проявити вашу увагу та любов найріднішій на ювілей, день народження, 8 березня чи день матері. Теплі дерев'яні фони, квіткові мотиви та золоті стікери із тематичними написами та привітаннями чудово поєднуються із фотознімками сім'ї та внуків.

Шаблон можна відредагувати на свій смак, додавши свої написи, фони та стікери, щоб зробити книгу ще більш персоналізованою. Ми рекомендуємо обирати для книги із цим шаблоном обкладинку із льону чи екошкіри, щоб спогади були не лише приємними на вигляд, але й на дотик.

БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
0 з 5 на основі 0 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.