Мова
Мова
Язык
English
cartuser
Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
Hello Baby Boy
швидкий перегляд
Hello Baby Boy

Привіт, Малюк!

Фотокнига см блок, папір, ,

Три "живих фото" вже включено у вартість.
Від 329 грн. за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Книжковий блок

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см блок, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

У Вас буде хлопчик? Вітаємо, ти знайшла те що потрібно! Адже ця фотокнига у майбутньому стане найціннішим скарбом для вашого маленького принца. Дизайн розроблено так, щоби зафіксувати всі важливі моменти від народження і до 3 років життя(насправді до безмежності). Фото УЗІ, спеціальне місце для відбитків ручок та ніжок та перші слова, перші страви та день народження - все розміщено у хронологічному порядку, підписано і зафіксовано.

Для того, щоб зберегти можливість писати на сторінках (яких у книзі аж 40), ми прибрали опцію ламінування для цифрового способу друку. Фотокнига доступна у двох найпопулярніших квадратних форматах. Просто підготуй потрібні зображення і створи незабутню історію для свого малюка.

Якщо ж ти прихильниця скрапбукінгу або традиційних фотоальбомів з “ламповим” вклеюванням фото та рукописним текстом, - придбай готовий альбом тут і заповнюй його по мірі появи фото та подій. Альбом розрахований під класичні фото 10х15 а також полароїди 9х9. До речі фотоальбом “Привіт, Малюк!” стане прекрасним подарунком на хрестини або на вечірку Baby shower для вагітної подруги.

БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
1.06 з 5 на основі 72 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.