Мова
Мова
Язык
English
cartuser
Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
mexico
швидкий перегляд
mexico

Мексика

Фотокнига см блок, папір, ,

Створюйте «живі фото» в вашій фотокнизі лише за 35 грн/відео.
Від 329 грн за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки — 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Книжковий блок

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см блок, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Мексика - країна найдавніших цивілізацій. На її території протягом багатьох тисячоліть жили численні індіанські племена. Мексика не має собі рівних, як місце, де прекрасний відпочинок можна поєднати з неповторними пізнавальними екскурсіями. Дивовижна природа, білосніжні піщані пляжі, коралові рифи, снігові вулкани, пустелі, багатюща історія з археологічними пам'ятками ацтеків і майя, колоніальними палацами, безліччю райських куточків багатих теплотою ласкавих хвиль і привітними жителями. І твої фото будуть відмінно виглядати в цьому тематичному шаблоні.
БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
0 з 5 на основі 0 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.