Мова
Мова
Язык
English
cartuser
Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
mon amour
швидкий перегляд
mon amour

Mon amour

Фотокнига см блок, папір, ,

Створюйте «живі фото» в вашій фотокнизі лише за 35 грн/відео.
Від 329 грн за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки — 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Книжковий блок

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см блок, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Концептуальний шаблон фотокниги для закоханих "Mon amour" виконано у стриманому поєднанні червоного, чорного та білого. Не важливо чи розмістите ви фото з love story фотосесії чи це буде збірна солянка спільних романтичних фото - книга все одно вийде стильною завдяки вдалому колірному патерну.

Фотоальбом у цьому шаблоні стане чудовим подарунком на День святого Валентина чи будь-яке інше особисте свято, де варто нагадати про почуття =).

Якщо ви досі не можете знайти цікаву ідею подарунку для коханої людини, то не вагайтесь і сміливо замовляйте фотокнигу. Адже саме друковані фото дозволяють повертатись у пам'ятні дні й переживати найщасливіші спогади знову і знову.

БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
0 з 5 на основі 0 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.