Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
qarantine
швидкий перегляд
qarantine

Карантин

Фотокнига см палітурка, папір, ,

Три "живих фото" вже включено у вартість.
Від 289 грн. за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Тип палітурки

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см палітурка, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Хто сказав, що на карантині ніхто не робив фотки?

Як то кажуть "на шо газда гаразда": хтось намагався випекти солоденького з тих 15 кг муки куплених до карантину, хтось складав пазли, хтось удосконалював селфі-мистецтво, хтось проводив онлайн фотосесії, хтось проходив тренінги. І не забуваємо про 100500 фото котів, собак та інших домашніх улюбленців =) Першу фотку в масці, коли здійснювали пілотний ризикований похід в магазин. Це все історія персональної самоізоляції.

То був і є дивний період нашого життя, але його теж варто пам'ятати. Шаблон фотокниги "Карантин" такий фіолетовий з "вірусами", гречкою, дезинфекторами і масками

БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
0 з 5 на основі 0 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.