Мова
Мова
Язык
English
cartuser
Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
Sadik fest
швидкий перегляд
Sadik fest

Свята в дитячому садку

Фотокнига см блок, папір, ,

Три "живих фото" вже включено у вартість.
Від 329 грн. за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Книжковий блок

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см блок, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Свята та розваги, які проводяться в дитячому садку дають малятам велику втіху та радість. Діти ростуть і на превеликий жаль забувають про те, якими милими зайчиками, лисичками, сніжинками і принцами вони були на святі в садку, як кумедно розповідали короткі віршики і з яким серйозним обличчя співали пісеньки. А батьки ж то пам'ятають... і хочуть зберегти цю пам'ять якомога довше Саме для цього ми створили шаблон фотокниги "Свята в дитячому садку". Фото із свята осені, нового року, Дня матері та інших урочистих ранків дошкільнятка знайдуть своє почесне місце у нашому шаблоні.
БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
0 з 5 на основі 0 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.