Мова
Мова
Язык
English
cartuser
Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
Serenity
швидкий перегляд
Serenity

Безтурботність

Фотокнига см блок, папір, ,

Створюйте «живі фото» в вашій фотокнизі лише за 35 грн/відео.
Від 329 грн за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки — 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Книжковий блок

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см блок, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Цей шаблон кардинально відрізняється від усіх інших. Майже повна відсутність гострих кутів робить його максимально м'якеньким, якщо так можна сказати про дизайн =) У шаблоні "Безтурботність" можна розмістити багато-багато ваших сімейних фото. Десятки рамочок-бульбашок просто зачаровують своєю лаконічною просторою.

Тематичні написи допоможуть підкреслити емоцій, що зафіксовані на знімках...безмежну батьківську любов та опіку, щирі дитячі посмішки, тепло, яке ми відчуваємо поруч із рідними...все те, що дозволяє почуватись нам безтурботно.

БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
4.5 з 5 на основі 2 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.