Мова
Мова
Язык
English
cartuser
Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
wedding anniversary
швидкий перегляд
wedding anniversary

Річниця весілля

Фотокнига см блок, папір, ,

Створюйте «живі фото» в вашій фотокнизі лише за 35 грн/відео.
Від 329 грн за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки — 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Книжковий блок

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см блок, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Не важливо це 7 чи 15 річниця весілля, а може це подарунок батькам на річницю весілля фотокнига з нашим безкоштовним дизайном стане родзинкою свята.

Фотокнигу можна заповнити своїми фото за останні спільно прожиті роки, або ж фоточками вже із святкування річниці. Квітковий дизайн з вдалими романтичними написами точно викличе вау-ефект у всіх, хто буде гортати вашу фотокнигу.

Якщо це подарунок для святкування річниці весілля батьків, то можна зробити дуже оригінально: почати книгу з відсканованих фото з весілля батьків і закінчити фото за останній рік. Уявляєте, ціле життя в одній книзі.

Якщо ви досі не знаєте, що подарувати чоловікові на річницю весілля не гайте часу і починайте заповнювати цей шаблон. Йому точно сподобається =)

БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
5.0 з 5 на основі 1 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.