Мова
Мова
Язык
English
cartuser
Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
Winter fairytale
швидкий перегляд
Winter fairytale

Зимова казка

Фотокнига см блок, папір, ,

Три "живих фото" вже включено у вартість.
Від 329 грн. за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Книжковий блок

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см блок, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Зима найчарівніша пору року. Саме взимку до нас приходять найбільш казкові свята Новий рік та Різдво, а святий Миколай приносить подарунки. Ні малий, ні дорослий не може себе втримати від спокуси покидатись сніжками і згамцяти цілий кілограм мандаринок за вечір.

Шаблон фотокниги "Зимова казка" для тих, хто по-справжньому чекає та любить цю сніжну пору року. Чудово підійде для оформлення у книгу знімків із зимових фотосесій. Так так, саме для ваших фото у светриках, теплих шаликах і шапочках на фоні засніжених міст та природи

БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
5.0 з 5 на основі 1 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.