Мова
Мова
Язык
English
cartuser

Фотоакрил

Ідеальна альтернатива звичайним фоторамкам. Якісний друк на фотопапері, покритий легким, міцним та блискучим акрилом. В подарунок вкладаємо зручну дерев'яну підставку. Зробимо за 4 робочих дні.

✔︎ Чотири формати
✔︎ 4-х мм акрил
✔︎ Фотопапір Fuji Lustre
✔︎ Підставка в комплекті
229,00 ₴ / шт.
Замовити

acryl

Оціни наші фотоакрили!
Дякуємо за оцінку!
4.38 з 5 на основі 16 голосувань.

Фотоакрил - прикрась свій стіл улюбленими фотографіями

Що таке настільний фотоакрил?

Фотоакрил - це надрукований на фотопапері знімок, який ми покриваємо тонким шаром міцного прозорого пластику. Для чого це потрібно? Для того, щоб зробити зображення об'ємним, а кольори фотографії - яскравими і соковитими. Ну і для того, щоб позбавити тебе мук вибору ідеальної рамки для улюбленого знімку. Адже настільний фотоакрил - ідеальна альтернатива традиційним фоторамкам!


Для чого потрібна підставка для фотоакрилу?

Кожен екземпляр фотоакрилу ми комплектуємо підставкою, завдяки якій він буде надійно стояти на будь-якій поверхні. Ми дуже довго думали, якою ж вона має бути, і зупинилися на якісному карпатському буку і простій, але такий зручній формі!


Як замовити фото на акрилі?

Все дуже-дуже просто! Обери свою найулюбленішу фотку, визначся з форматом (а їх у нас цілих чотири на будь-який смак!) і замов онлайн друк фотографії на акрилі. До речі, вибираючи фото, не обмежуй себе - фотографії для замовлення можна завантажити з телефону, комп'ютера та з Instagram.


Ну а коли отримаєш замовлення, встанови її в зручну і стильну підставку і вибери місце, яке підійде для неї найкраще. Наприклад, письмовий стіл. Або комод. Або полиця з милими серцю дрібничками. Всіх варіантів - не перелічити!


Готово? Тоді насолоджуйся новим життям улюбленого фото!


Фотоакрил - універсальний подарунок

Настільний акрил - чудова ідея для подарунку тим, кого ти любиш! А головне, його можна вручити до будь-якого свята. Наприклад, як подарунок до Дня Святого Валентина або новорічний подарунок. Ну, або просто порадувати близькій людині просто так, без приводу!


ЦІНА


Відповіді на часті запитання

Чи потрібна для фотоакрилу рамка?
Ні, він не потребує ні рамки, ні захисного скла.
Як закріпити його на столі?
Просто встав його у підставку, що входить в комплект!
Чи підійде фото з Instagram?
Так, підійде. Але радили б тобі загрузити оригінал фото з компьютера або телефону.
Чи проходять знімки обробку перед друком?
Ні. Ми друкуємо фото такими, якими вони були завантажені
Хочу роздрукувати з фото з телефону!
Всі телефони різні. Якість фото та розширення у них теж різна. Завантажте своє фото у редактор. Якщо вибило помаранчевий трикутник - не підходить для друку. Нема трикутника - друкуємо
Ви друкуєте акрил терміново?
Так! Термін звичайного друку акрилу - 4 робочих дні, термінового - лише 2!