Мова
Мова
Язык
English
cartuser
Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
Alphabet
швидкий перегляд
Alphabet

Абетка

Фотокнига см блок, папір, ,

Три "живих фото" вже включено у вартість.
Від 329 грн. за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Книжковий блок

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см блок, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Персональна абетка для вашого малюка

Пам'ятаєте свої абетки, де А - ананас, Б - барабан і т.д. І у всіх вони були однакові і не надто цікаві. Тепер у вас є можливість створити для своєї дитини таку абетку, яку їй дійсно захочеться вчити, яку вона буде класти під подушку, щоб краще запам'ятати і яку буде носити скрізь за собою та показувати одноліткам зі словами: "Дивись, бачиш це я в книжці, ця книжка про мене!!!".

Абетку можна створити із нашим букво-зоопарком, а можна зробити геть унікальну, де літери алфавіту будуть відповідати словам, які малюк знає та любить. Наприклад, на сторінку із буквою "М" можна розмістити фото, де ви відпочиваєте на морі, а для букви "Б" зробити колаж фото із бабусею, для "В" фото із улюбленим іграшковим ведмедиком.

Така книга стане неочікуваним, але неймовірно приємним подарунком "від Святого Миколая", на день народження чи інші свята для похресників і похресниць, племінників, дітей ваших друзів та своїх власних =)

БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
5.0 з 5 на основі 2 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.