Мова
Мова
Язык
English
cartuser
Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
christmas-night
швидкий перегляд
christmas-night

Різдвяна ніч

Фотокнига см блок, папір, ,

Створюйте «живі фото» в вашій фотокнизі лише за 35 грн/відео.
Від 329 грн за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки — 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Книжковий блок

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см блок, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Різдво чи не єдине свято у році, коли вся сім'я збирається разом. Домівка наповнюється теплом і радістю, ароматом хвої та імбирного печива. Сімейні традиції та обряди передаються з покоління у покоління, як то рецепт куті чи молитва на Святий вечір. Створюються нові: обмін подарунками, похід на різдвяний ярмарок.

Ми потурбувались, щоб дизайн різдвяного шаблону підходив для кожної сім'ї. Вдале поєднання вугільно чорного та шафранового жовтого у фонах дозволить вашим фото розкритись у всій красі, а тематичні кліпарти стилізовані під різдвяний декор додадуть святкового настрою ваші фотокнизі.

БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
5.0 з 5 на основі 1 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.