Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
vinchannya
швидкий перегляд
vinchannya

Вінчання

Фотокнига см палітурка, папір, ,

Три "живих фото" вже включено у вартість.
Від 289 грн. за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Тип палітурки

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см палітурка, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Вінчання – не просто гарний обряд або древня традиція. Вінчання – це велике церковне Таїнство, через яке подружжя отримує благодать Божу, коли Сам Господь незримо з’єднує їх в одне ціле, в єдину плоть.

Спеціально для створення пам'ятки про цю важливу подію в житті молодої сім'ї ми підготували шаблон "Вінчання"

Ніжний блакитний колір фонів, вдало доповнить ваші фото, адже у християнстві він символізує небо, є кольором вічності, налаштовує на смирення, благочестя, висловлює ідею самопожертви і лагідності, а тонкі рослинні мотиви в рамках наче перегукуються з виноградним листям на хоругвах.

БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
0 з 5 на основі 0 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.