Мова
Мова
Язык
English
cartuser
Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
Vintage wedding
швидкий перегляд
Vintage wedding

Вінтажний

Фотокнига см блок, папір, ,

Три "живих фото" вже включено у вартість.
Від 329 грн. за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Книжковий блок

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см блок, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Давно хочеш зробити фотокнигу зі своїх найулюбленіших весільних фото? Тоді тобі точно припаде до душі цей ніжний і романтичний шаблон для закоханих. Пастельні кольори і витончене оформлення стануть гідним обрамленням для твоїх кращих знімків.

Більше про шаблон для фотокниги "Вінтажний" ("Вінтажне весілля")

Ми постаралися, щоб він однаково добре виглядав як в солідному і "дорогому" форматі 30х30, так і в компактному 19х19. Сам шаблон розрахований на книгу на 12 розворотів (або на 24 сторінки), але ти можеш замовити весільну фотокнигу з набагато більшою кількістю сторінок (до 40 розворотів або 80 сторінок).
Що ж робити з доданими сторінками? Ти можеш оформити їх на свій смак, використовуючи фони і кліпарти! У цьому шаблоні для фотокниги ми зібрали фони ніжних, пастельних тонів і доповнили їх витонченими кліпартами. А щоб твоя книга стала дійсно особливою і несхожою на інші, прикрась її написами - важливими датами або теплими словами про кохання. Для цього в нашому онлайн-редакторі є багато красивих шрифтів.
Ну а якщо тобі стане "тісно" в рамках одного шаблону, ти можеш доповнити його елементами дизайну з інших. Словом, ми зробили все, щоб підкреслити красу твоїх фотографій!
Як швидко буде готова книга, створена за шаблоном "Вінтажний"? Як і всі інші фотокниги, незалежно від шаблону і формату, ми надрукуємо її за 7 робочих днів. У тому випадку, якщо у тебе немає часу чекати, на допомогу прийде терміновий друк фотокниг. Він коштує 30% від ціни замовлення і займає всього 4 робочих дні. Ідеально, якщо тобі потрібна фотокнига на подарунок.

В якому випадку тобі варто замовити весільну фотокнигу з шаблоном "Вінтажна весілля"?

Коли ти хочеш надовго зберегти знімки з найважливішого дня. Коли вже зламав голову, що подарувати батькам на пам'ять про ваше весілля. Коли необхідно зробити оригінальний подарунок недавно одружилися друзям. Іншими словами, приводів може бути безліч.

БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
0 з 5 на основі 0 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.