Мова
Мова
Язык
English
cartuser

Цифровий фотодрук

Нові технології, що відтворюють класичний фотодрук з вишуканим ефектом сатинованого паперу або глянцю та стійкістю до води. З такою ціною можна замовити більше! Надрукуємо за 4 робочі дні

✔︎ Цифровий друк
✔︎ Матові та глянцеві
✔︎ Водовідштовхуючий ефект
✔︎ 4 формати
4,00 ₴ / шт.
Замовити

uniphoto

Оцініть наші фото!
Дякуємо за оцінку!
3.98 з 5 на основі 156 голосувань.

Фотодрук лише від 4 грн/фото

Ми звикли до класичного фотодруку. Цілі покоління виросли на фотохімічному процесі. В наших та бабусиних альбомах зберігається купа фотографій, які хоч і зроблені у різні часи, проте, їх об'єднує одне спільне - технологія друку. Вона, звісно, змінювалась протягом вже понад 100-та років, але загальні принципи залишились незмінні - проявник, закріпник, фіксаж. Дуже хімічно і дуже… не екофрендлі.


Від моменту появи цифрового фотодруку, усі виробники такого друкарського обладнання намагалися максимально наблизитись до якості класичної фотографії. Проте, через абсолютно різні способи утворення зображення (в цифровому способі це крапки, які називаються поліграфічним растром), цей процес був важким та тривалим. І от нарешті настав прорив. Завдяки новим алгоритмам обробки зображення, в комбінації з новітніми паперами, що ніби “подрібнюють” поліграфічний растр на більш маленькі крапки, вдалось досягти максимально яскравої та плавної передачі зображення, навіть в деталях. Сатинація надає цифровим фотографіям матову текстуру, що максимально схожа до класичних фото.


Крім того, важливою перевагою таких фото є їх ціна, екологічність, та стійкість до води. Вони звісно не витримають випробування у пралці, але випадково розлитий сік подолають. Достатньо лише протерти серветкою.


Доречі, для цих фото у нас є чудові подарункові бокси з натурального дерева.


ЦІНИ:


Мінімальне замовлення фото одного формату: 120 грн.