Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
best friends
швидкий перегляд
best friends

Подарунок подрузі

Фотокнига см палітурка, папір, ,

Три "живих фото" вже включено у вартість.
Від 289 грн. за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Тип палітурки

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см палітурка, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Якщо Ви не знаєте, що подарувати подрузі на день народження чи іменини, то ми знайшли для вас ідеальне рішення - створіть для неї фотокнигу.

У вас точно море спільних фото, і не лише ті, що потрапили в інстаграм і фб, де ви такі всі гарні і "при параді", але і такі, що не можна нікому показувати.

Ці "таємні" фото, вони найцінніші, адже передають ті спогади та емоції, які можна розділити лише з найкращою подругою. Лише вона зрозуміє з чого ви так щиро сміялись на тій пересвіченій фотці.

З найкращими побажаннями та ідеальним дівчачим дизайном - шаблон фотокниги "Подарунок подрузі"

БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
0 з 5 на основі 0 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.