Мова
Мова
Язык
English
cartuser
Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
Menu
швидкий перегляд
Menu

Меню

Фотокнига см блок, папір, ,

Створюйте «живі фото» в вашій фотокнизі лише за 35 грн/відео.
Від 329 грн за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки — 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Книжковий блок

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см блок, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Зайшли ми якось в одне кафе, взяли меню та... нічого не замовили ¯\_(ツ)_/¯ Чому? Бо через його засалений зовнішній вигляд та виправлені ручкою ціни нас оповила непозбувна бентега. І що ми робимо? Правильно, ми вирішуємо допомогти малому бізнесу і створюємо шаблон меню який власник кав’ярні може самотужки адаптувати під потреби свого закладу. Просто вписуєте власні страви, ціни, додайте фото і отримайте “канонічно” зверстане меню. Якщо способом друку сторінок обиратимете “цифрову поліграфію”, обов’язково замовте додаткове ламінування сторінок (так довше проживе).
БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
0 з 5 на основі 0 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.