Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
Numbers
швидкий перегляд
Numbers

Вчимось рахувати

Фотокнига см палітурка, папір, ,

Три "живих фото" вже включено у вартість.
Від 289 грн. за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Тип палітурки

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см палітурка, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Єдина на українському ринку, персональна розвиваюча книга "Вчимось рахувати"

Цей шаблон допоможе батькам навчити своїх малюків рахувати на близьких тільки для них прикладах. Фото дитини виступають ілюстраціями у новому захопливому світі чисел. Така книга буде не лише корисною, але і цікавою.

У базову варіанті дітям пропонується підрахувати звірят та предмети зображені на стікерах. Під основним стікером є текстовий супровід, наприклад "вісім хмаринок". Хмаринки необхідно знайти на розвороті з власними фото та порахувати. Стікери пропонуються у двох варіантах: із зображенням тварин та просто числа.

Ускладнити малюку завдання ви можете додавши ще стікерів, яких у нас в дитячих шаблонах море, або завантаживши свої картинки. Додатковим інтерактивним елементом може стати розповідь малюка про фото на якому він зображений та кількість предметів,яка є поруч із ним на фото.

Така розвиваюча книга стане чудовим подарунком на свята або просто так =)

БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
0 з 5 на основі 0 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.