Мова
Мова
Язык
English
cartuser
Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
pictures
швидкий перегляд
pictures

Твої малюнки

Фотокнига см блок, папір, ,

Створюйте «живі фото» в вашій фотокнизі лише за 35 грн/відео.
Від 329 грн за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки — 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Книжковий блок

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см блок, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Одна фотокнига замість стосів різноформатних дитячих малюнків. З новим тематичним шаблоном "Твої малюнки" вам більше не доведеться перейматись про те де і як зберігати твори юних художників.

Просто сфотографуйте дитячі шедеври та завантажте знімки в онлайн редактор. Можна розставити малюнки в хронологічному порядку, так ви будете бачити поетапний прогрес у творчості дитини, або розділити їх по тематиці, наприклад "пейзажі", "машинки", "портрети".

Під кожною фотографією можна розмістити напис про те, що зображено на малюнку та дату створення.

Експресивні акварельні фони додадуть живописності розміщеним роботам малят.

Фотокнига-каталог не лише допоможе зберегти цінні малюнки, але і спонукатиме дитину творити більше. Адже є альбоми творів мистецтва великих художників Ван Гога, Моне чи да Вінчі і у вашого малюка буде свій альбом =)

БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
0 з 5 на основі 0 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.