Відкриваємо редактор, будь ласка, зачекайте
Sweden
швидкий перегляд
Sweden

Швеція

Фотокнига см палітурка, папір, ,

Три "живих фото" вже включено у вартість.
Від 289 грн. за 24 сторінки. Додаткові 4 сторінки 32 грн.
Безкоштовна доставка по Україні замовлень від 1500 грн.
Знижка 20% на замовлення від 10 книг одного формату.
Перейти до створення
$--.--$--.--

Формат

Тип палітурки

Папір

Обкладинка

Опції для обкладинки

Подарункове пакування

Ціна

Фотокнига см палітурка, папір, ,

Перейти до створення
$--.--$--.--

за -24- сторінок; Додаткова сторінка: -$0.99-, Максимум сторінок: -96-; Сторінки можна додавати або видаляти в процесі створення дизайну фотокниги. Додаткове "живе фото": 35 грн.

Термін виготовлення

до 7 робочих днів

Доставка

Від 1 до 5 днів по території України - залежить від служби доставки. Безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Докладніше про доставку.

Про шаблон

Швеція прекрасна завжди! Влітку вона манить дивовижною скандинавською архітектурою. На вулицях Стокгольму причаїлись казкові будинки на даху яких може жити Карслон, а по вулиці стрімголов мчати руда Пеппі Довгапанчоха. От би зустріти їх, персонажів казок Астріт Лінгрен...

Десь у морі співають кити і тихо пропливає морська форель та лосось...

Взимку, щоб покататись на лижах в Оре, їхати на знятому в оренду Volvo наспівуючи пісні ABBA дивитися як повз проїжджають люди на собачих упряжка. І знати, що десь високо над головою мерехтить Полярне сяйво...

Збереже їх, свої особливі спогади про Швецію у цьому шаблоні.

БільшеМенше
Дякуємо за оцінку!
0 з 5 на основі 0 голосувань.

Можливості

Наш онлайн-редактор дозволяє швидко та просто персоналізувати фотокнигу відповідно до ваших потреб. Додавайте тексти, фони, стікери, змінюйте розмір фотографій, додавайте живі фото (ваші відео до 30 сек), щоб повністю насолодитися ефектом доповненої реальності.


В процесі створення ви можете змінювати обкладинки, їх тип, колір матеріалу та додаткове оздоблення. Створення власної фотокниги це цікавий та захоплюючий процес, який цілком можливо стане вашим новим хобі.

Дізнатися більше про фотокниги.